Üye İşyeri Platformu

Size özel Üye İşyeri Platformu’nu
denediniz mi?

Üye işyeri platformuna giriş yaparak işyerinize ait tüm bilgilere ulaşabilir, Şubenize gitmeden birçok işlem gerçekleştirebilir, raporlamalar yapabilir ve taleplerinizi bize kolayca iletebilirsiniz.

Raporlamalar

Ziraat POS’ larına ait detaylı ciro raporlarına ulaşabilir, bankamızda aynı sektörde yer aldığınız firmalar arasındaki cironuza göre sıralamanızı karşılaştırabilir, işyerinizde bankamız kartını kullanan müşterilerinizin demografik dağılımını izleyebilir ve  kendinize ait özel rapor formatı oluşturabilirsiniz

Üye İşyeri Profilim

Tüm işyerlerinizi ve bu işyerlerinize ait çalışma koşullarınız ile POS bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Kampanya İzleme

İşyerlerinizin dâhil olduğu kampanyaları izleyebilirsiniz.

Erken Bloke Çözme

Bloke POS hesaplarınızda bekleyen tutarları, Şubenize  gitmeden cep telefonuz ya da bilgisayarınızdan çözebilir ve komisyon düşüldükten sonra kalan tutarı anında kullanabilirsiniz.

Onay Yönetimi

Kullanıcılarınız için Üye İşyeri Platformda sunulan bütün ekranlar için yetkilendirme yapabilirsiniz.

Başvuru ve Talepler

Şubeye gitmeden POS/ÖKC/Sanal POS için ön başvuru yapabilir, ayrıca  Bankamız POS’ları için rulo ve sticker taleplerinizi iletebilirsiniz. POS/ÖKC kayıp, çalıntı ve arıza bildirimi yapabilirsiniz.

Platformu Kullanmak için
Ne yapmalıyım ?

İnternet Bankacığınız yoksa Şubelerimizden İnternet Bankacılığı başvurusu yapmanız yeterli olacaktır. İnternet Şube ye giriş yaparken kullandığınız müşteri numarası ve şifre bilgisi ile Üye İşyeri Platformuna ulaşabilirsiniz.